Produkter

Kontaktpersoner

Ordrekontor / bestilling / administrajon
E-post: clemco@clemco.no
Tel.: 23 12 51 20

Per Magne Pedersen, salgssjef
per@clemco.no
917 08 133

Tore Fredriksen, produktsjef
tore@clemco.no
450 20 809

Jon Garvåg, kundeservice / ordremottak og IT
jon@clemco.no
920 14 884

Carl A. Gulbranson, daglig leder
carl@clemco.no
908 43 090

Kai Grønseth, prosjektsalg / forretningsutvikling
kai@clemco.no
908 44 285

Anne B. Bretteville, regnskap
anne@clemco.no
909 87 654

Henning Røisland, lager og logistikk
henning@clemco.no
402 25 009

Helena Landén, innesalg
helena@clemco.no
459 74 217

Geir Klatran, lager
lager@clemco.no
909 87 679

John-Eric Ignacio, lager / service
lager@clemco.no
909 87 679

Salgskontor Bergen

Helge Jamne, Distriktssjef Vestlandet
helge@clemco.no
948 17 211