Produkter

Hovedkontor Oslo

Ordrekontor / bestilling / administrajon
E-post: clemco@clemco.no
Tel.: 23 12 51 20

Per Magne Pedersen, salgssjef
per@clemco.no
917 08 133

Jon Garvåg, kundeservice / ordremottak og IT
jon@clemco.no
920 14 884

Carl A. Gulbranson, daglig leder
carl@clemco.no
908 43 090

Kai Grønseth, prosjektsalg / forretningsutvikling
kai@clemco.no
908 44 285

Steinar Mengaaen, regnskap
steinar@clemco.no
909 87 654

Henning Røisland, lager og logistikk
henning@clemco.no
402 25 009

Geir Klatran, lager
lager@clemco.no
909 87 679

John-Eric Ignacio, lager / service
lager@clemco.no
909 87 679